گوگل و طراحی ‌هاب ویژه ویروس کرونا برای دسترسی راحت‌تر : گوگل در راستای تلاش‌های خود برای مبارزه با کرونا و جلوگیری از شیوع هرچه بیش این ویروس در جهان، اخیرا از یک‌هاب جستجوی نو طراحی کرده که با یاری آن، کاربران می‌توانند زیاد سریع و راحت به اطلاعات صحیح و موثق در خصوص ویروس کووید-19 دسترسی داشته باشند.

از آنجایی که وضعیت ابتلای مردم در مناطق مختلف جهان و آمار مربوط به آن، لحظه به لحظه در حالا تغییر میباشد، گوگل این امکان را برای صدهای میلیون کاربر اینترنت در سراسر دنیا فراهم کرده تا بتوانند اطلاعات مورد نیاز خود در خصوص ویروس کرونا و مسائل مربوط به آن را از منابع قابل اعتماد دریافت کنند.

این اطلاعات به همراه جزییات آماری و هم چنین جلوه‌های بصری ارائه می‌شود. به گفته گوگل، این‌هاب در زمانیکه کاربر عبارت ویروس کرونا و یا کووید-19 را در نوار جستجو سرچ بکند، ظاهر می‌شود. این‌هاب، اطلاعات مدنظر را از سازمان بهداشت جهانی استخراج و با توجه به دسته‌بندی‌های ایجادشده و نیاز کاربر، آن‌ها را ارائه می‌دهد.

گوگل و طراحی ‌هاب ویژه ویروس کرونا برای دسترسی راحت‌تر

گوگل و طراحی ‌هاب ویژه ویروس کرونا برای دسترسی راحت‌تر

گوگل در این روش، اول یک خلاصه کلی و جمع‌وجور از ویروس کرونا را نمایش می‌دهد و در قسمت بالایی‌هاب، دسته‌بندی‌های مختلفی مشاهده می‌شود که روی علائم، درمان و اقدامات پیشگیرانه متمرکز میباشد. هم چنین، کاربران می‌توانند توییت‌های نو مربوط به ویروس کرونا را که بوسیله مقامات وابسته به نهادهای بهداشتی و درمانی کشورهای خود منتشر می‌شوند، ببینند.

ناگفته نماند که بخش دیگری هم در این‌هاب تعبیه شده که در آن، سوالات رایج در رابطه با این ویروس و جواب آن‌ها قابل رویت و استفاده بوسیله کاربران میباشد. در کنار این‌ها، دسته‌بندی دیگر مربوط به آمارهای مربوط به تعداد مبتلایان، افراد فوت شده و نفرات بهبودیافته به نسبت هر کشور می‌شود.

به گفته گوگل، قابلیت مذکور فعلا برای کاربران انگلیس و آمریکا عرضه شده و قرار میباشد بزودی برای کاربران دیگر کشورها و به زبان‌های مختلف هم عرضه شود.

وبسایتک آماده خدمات رسانی در زمینه طراحی سایت ، سئو سایت، پشتیبانی سایت به شما عزیزان می باشد. جهت مشاهده نمونه کار و سفارش، در صفحه اصلی با ما در ارتباط باشید.

———————————————————————————-

مطالب مرتبط: