کنفرانس توسعه‌دهندگان گوگل I/O حتی آنلاین هم برگزار نمی‌شود

چند هفته قبل، شرکت گوگل در اقدامی‌به منظور جلوگیری از شیوع کرونا و محافظت از سلامتی شرکت‌کنندگان کنفرانس توسعه دهندگان خود موسوم به گوگل I/O، تصمیم به عدم برگزاری این رویداد گرفت.

ولی از آنجایی که این کنفرانس، تنها یک بار در سال برگزار می‌شود همگان منتظر وقت نو برگزاری آن در اواخر سال و یا حتی برگزاری آنلاین آن بودند. اقدامی‌را که چند روز قبل از سوی مسئولان برگزاری کنفرانس توسعه دهندگان بازی شاهد بودیم و اعلام شد که این کنفرانس در ماه اگوست و در طی سه روز برپا خواهد شد.

ولی ساعاتی قبل شرکت گوگل، آب پاکی را روی دست توسعه دهندگان و علاقمندان به رویداد گوگل I/O ریخت و رسما اعلام نمود که در سال 2020 خبری از برگزاری این کنفرانس، چه بصورت فیزیکی و چه آنلاین، نخواهد بود.
طبق گفته گوگل، این شرکت همچنان به عرضه بروزرسانی‌های اندروید خود طبق روال همیشگی ادامه خواهد داد و از راه بلاگ‌ها و فروم‌ها با توسعه‌دهندگان در ارتباط خواهد بود. ویروس کووید-19 در طی دو هفته اخیر به طور گسترده در جهان شیوع یافت و بسیاری از حوزه را به خود درگیر نمود.

عرصه فناوری هم که از همان روزهای نخست، سایه این ویروس را روی سر خود می‌دید، به شدت تحت تاثیر آن قرار گرفت و نه تنها تولید و فروش دستگاه‌های هوشمند، تمامی‌رویدادهای بزرگ این صنعت لغو و یا به وقت دیگری موکول شد.
وبسایتک آماده خدمات رسانی در زمینه طراحی سایت،پشتیبانی سایت،سئو سایت به شما مشتریان گرامی می باشد.

——————————————————————

مطالب مرتبط: