چرا به پشتیبانی سایت نیاز داریم؟

چرا به پشتیبانی سایت نیاز داریم؟

امروز یک پرسش اساسی را برای شما جواب می بدهیم. پشتیبانی وبسایت چیست ؟ پس از طراحی وبسایت، آیا کار من پایان شده است؟ چه موارد دیگری میبایست در پیشنهاد بگیریم؟ پشتیبانی وبسایت چیست و چرا به من یاری می کند؟ چه شرکت هایی خدمات پشتیبانی وبسایت را ارائه می کنند؟ اصلا چه مواردی را میبایست در دریافت پشتیبانی وبسایت از دیگر کسب و کار ها میبایست در پیشنهاد بگیریم؟ امروز در پنتازوم به این موارد جواب می دهیم! کسب و کار شما که در حالا رشد میباشد نیاز به پشتیبانی دارد. شما نبایستی در زمانیکه کسب و کارتان در حالا رشد نمودن میباشد، چشم و گوش بسته باشید. در واقع میبایست همیشه گزینه‌هایی را پیشنهاد بگیرید که به شما یاری می کنند تا بتوانید خدمات و کیفیت مطلوب را به مشتریان خودتان ارائه نمایید.

پشتیبانی وبسایت چیست و چه انواعی دارد؟

بعد از طراحی وبسایت کار شما به اتمام نرسیده میباشد و البته هنوز هم نیاز به یک تیم فنی برای رفع اشکالات احتمالی وبسایت و توسعه آن و یک تیم تولید محتوا برای ادامه کار خود خواهید داشت. هر یک از این تیم ها چه کاری برای شما انجام می دهند؟ برای شما به تفضیل توضیح خواهیم داد.

پشتیبانی فنی وبسایت

تیم فنی پشتیبانی کننده شما وظیفه به روز رسانی افزونه ها (در صورتی که از یک وبسایت وردپرسی استفاده می کنید) و همچنین پشتیبانی از سیستمی که برای شما توسعه داده اند را دارند. در دنیای آی تی هر امکانی وجود دارد! امکان دارد فایل های وبسایت شما دچار مشکل قبل بینی نشده ای شوند. بنابراین درست کردن پشتیبان بصورت روزانه از فایل های وبسایت هم واجب میباشد که این مورد هم بر عهده تیم فنی شماست.

 

پشتیبانی محتوا وبسایت

فعالیت تیم تولید محتوا که وظیفه تولید محتوا را برای وبسایت شما خواهند داشت به چند بخش تقسیم بندی میشود. البته میبایست در پیشنهاد بگیرید که برای ساماندهی تیم تولید محتوا میبایست برنامه ریزی داشته باشید. بخشی از فعالیت این تیم مربوط به ترجمه و تولید مقالات مربط با کسب و کار شما را دارد و بخش دیگری هم مربوط به مدیریت محتوا و موارد مربوط به آن میباشد.

پشتیبانی بخش گرافیک وبسایت

بخش دیگری که شما نیاز به پشتیبانی در آن زمینه را خواهید داشت، گرافیک وبسایت میباشد. بنر های دارای ارتباط با کسب و کار شما میبایست مرتب به روز رسانی شوند و با توجه به نیاز شما برای آن برنامه ریزی شود. یکی از مهمترین مواردی که در به روزرسانی بنر های وبسایت میبایست در پیشنهاد بگیرید طراحی مناسبتی میباشد. این موضوع باعث میشود برند شما در ذهن مخاطبان استحکام پیدا بکند.

وبسایتک آماده خدمات رسانی در زمینه های طراحی سایت، پشتیبانی سایت، سئو سایت به شما مشتریان گرامی می باشد. جهت مشاهده نمونه کار و سفاش به صفحه نخست سایت مراجعه نمایید.

——————————————————————————————

مطالب مرتبط:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *