,

وظایف طراحی سایت

وظایف طراحی سایت

وظایف طراحی سایت

وظایف طراحی سایت : یک طراح وبسایت با توجه به این که در چه پروسه‌ای از طراحی وبسایت درگیر میباشد، وظایف مختلفی دارد. بصورت کلی در طراحی و راه اندازی یک وبسایت، به دو تیم یا فرد برای طراحی Back-end یا همان بخش کدها و Front-end نیاز داریم.

متخصص طراحی Back-end کسی میباشد که مسئولیت نوشتن کدهای مختلف برای درست کردن ساختار اصلی وبسایت را به عهده دارد. این کدها همان چیزی هستند که از پیشنهاد بازدیدکنندگان یک وبسایت پنهان هستند و بیشتر از هر چیز وظیفه راه اندازی و عملکرد یک وبسایت را به عهده دارند.

یک متخصص طراحی وبسایت که وظیفه توسعه Back-end را به عهد دارد از زبان های برنامه‌نویسی مثل Python، ASP و PHP استفاده می‌کند.
در بحث طراحی Front-end همه کارها برای بهتر نمودن ویژگی‌های دیداری یک وبسایت انجام می‌شوند. در واقع پایان چیزی که بازدیدکننده وبسایت می‌بیند، نتیجه کار یک توسعه دهنده Front-end یا همان کسی میباشد که با استفاده از کدهای مختلف ظاهر وبسایت را به سر و شکل می‌دهد.

برای توسعه ظاهر وبسایت، نیاز به کد نویسی میباشد و نوشتن این کدها با زبان‌هایی مثل HTML، CSS و جاوا اسکریپت انجام می‌گیرد. البته فراموش نکنید که همیشه در این پروسه همکاری با یک گرافیست وب می‌تواند نتایج زیاد بهتری رقم بزند.

وبسایتک آماده پذیرش سفارش شما مشتریان عزیز در زمینه طراحی سایت، پشتیبانی سایت، سئو سایت می باشد.

جهت مشاهده و سفارش کار به صفحه اصلی سایت وبسایتک مراجعه نمایید.

—————————————————————–

مطالب مرتبط:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *