مهم ترین نکته ها سئو در سال 2020

مهمترین نکته ها سئو به شما یاری می کنند تا کسب و کارتان را در دنیای دیجیتال رونق بخشید و از این راه درآمد زیادی را کسب نمایید. هر یک از شما میبایست بدانید که چطور سئو و بهینه سازی وبسایت برای موتور جستجو می تواند به شما یاری بکند.

اگر سئو وبسایت و بهینه سازی برای موتور جستجو به درستی انجام شود و در مدت وقت مشخصی پیگیری شود، به راحتی می تواند برای شما ترافیک طبیعی و زیاد شدن نرخ تبدیل کاربر به مشتری را به ارمغان بیاورد.

کلمات کلیدی که بوسیله کاربران در گوگل جستجو میشود برای سئو اهمیت زیادی دارند. سئو وبسایت نه تنها از کلمات کلیدی برای زیاد شدن ترافیک وبسایت استفاده میکند بلکه با درست کردن تغییرات اصولی در سورس وبسایت و محتوای موجود در آن، وبسایت را جذاب تر میکند.

مهم ترین نکته ها سئو در سال 2020
رعایت نکته ها سئو بصورت پیوسته، وبسایت شما را به یک وبسایت ایده آل برای کاربران و گوگل تبدیل میکند. البته به گفته گوگل اگر وبسایت برای کاربران جذاب و کاربردی باشد، این موتور جستجو برای وبسایت مورد پیشنهاد، جایگاه بالاتری را در پیشنهاد میگیرد.

مهمترین نکته ها سئو در سال 2020 چیست؟

همان که طور که اطلاع دارید سئو برترین استراتژی برای بازاریابی در دنیا دیجیتال میباشد، که امروزه به دیجیتال مارکتینگ هم شهرت پیدا کرده میباشد. شرکتها و سازمان ها به خصوص استارت آپ ها، سئو را برای محکم نمودن جایگاه خود در بازار و در بین مردم استفاده می کنند.

زمانیکه به طور کلی دریافتید نکته ها سئو چیست میبایست این نکته ها را در مدت وقت مشخصی بصورت برنامه ریزی شده بکار بگیرید. در این گونه میباشد که شما بعد از مدت زمانی حداقل 2 تا 3 ماه نتیجه کار خود در سئو را می بینید. در ادامه نکته هایی که در سئو 2020 بیشترین اهمیت را دارد را با هم بررسی می کنیم:

بهینه سازی snippet ها برای زیاد شدن نرخ کلیک

Featured Snippet ها تجربه بهتری را برای کاربران فراهم می کنند. این ویژگی در نتایج جستجوی گوگل نمایش داده میشود. این ویژگی به کاربران در صفحه نتایج گوگل اطلاعات بیشتری از لینک ها را ارائه میدهد و کاربران انتخاب بهتری را می توانند داشته باشند. در نتیجه یکی از مهمترین نکته ها سئو در سال 2020 جذاب تر نمودن snippet ها میباشد.

مهم ترین نکته ها سئو در سال 2020

Rich Snippet ها هم با دادن اطلاعات بیش به کاربران در صفحه نتایج جستجو باعث زیاد شدن نرخ کلیک شما و در نتیجه باعث زیاد شدن بازدید کنندگان وبسایت شما میشوند. بنابراین این موضوع اهمیت زیاد زیادی دارد و میبایست آن را جدی بگیرید.

طبق آمارهای به دست آمده، حدود 54% کلیک ها در SERP با توجه به rich snippet ها انجام میشوند. یکی از نکته ها سئو وبسایت در سال 2020 توجه به این موضوع و جواب دادن به سوالات کاربران و قرار دادن آن در نتایج جستجو گوگل برای لینک هایی میباشد که امکان دارد بوسیله کاربران جستجو شود.

امنیت وبسایت

تا این جا نکته هایی در مورد سئو وبسایت را با هم بررسی کردیم که مربوط به صفحه نتایج جستجو بود. ولی اگر کاربر در وبسایت امنیت ضروری را نداشته باشد و نتواند با اطمینان خاطر اطلاعات خود را در وبسایت قرار دهد و نگران ویروس های اینترنتی باشد، هیچگاه وارد وبسایت شما نمی شود.

ما در نیوسئو در مورد این موضوع اطلاعات زیادی را در اختیار کاربران قرار داده ایم اما به طور کلی شما به راحتی میتوانید با دریافت گواهینامه SSL و تبدیل نشانی خود از HTTP به HTTPS امنیت وبسایت خود را برقرار کرده و تجربه کاربری مناسبی را برای مخاطبین خود قرار بدهید.

——————————–

مطالب مرتبط: