,

مایکروسافت، شروع عصر پلتفرم Teams

مایکروسافت، شروع عصر پلتفرم Teams

 مایکروسافت، شروع عصر پلتفرم Teams

مایکروسافت، دومین شرکت نوآور سال در بین ۵۰ شرکت نوآوری برتر ۲۰۲۰ از نگاه مجله Fastcompany میباشد که این جایگاه را به واسطه عرضه پلتفرم پیام‌رسان «مایکروسافت Teams» به دست آورده میباشد.

پلتفرم پیام رسان مشهور مایکروسافت که «Teams» نام دارد، به عنوان بهترین پیام رسان کاری در سال ۲۰۱۹ انتخاب شد و توانست در این مسیر رقبای مهمی مثل «Slack» را شکست دهد. مایکروسافت Teams جولای سال گذشته ۱۴ میلیون کاربر روزانه داشت و ژانویه امسال این رقم از مرز ۲۰ میلیون عبور نمود که نشان از رشد قابل توجه این پلتفرم دارد. از جمله آمار قابل توجه این پلتفرم این که بیشتر از ۹۱ درصد از شرکت‌های برتر آمریکایی از این پلتفرم پیام‌رسان استفاده می‌کنند.

رابط انعطاف‌پذیر این پلتفرم امکان استفاده از قابلیت‌های چت، تماس و جلسات وییدیویی را به کاربران می‌دهد و همین مسئله موجب شده کارکنان شرکت‌ها به راحتی از قابلیت‌های گوناگون این پلتفرم در محیط کاری خود استفاده کنند.

«جرد اسپاتارو» معاون ارشد آفیس ۳۶۵ شرکت مایکروسافت می‌گوید: «مشتریان همواره از ما حجم عظیمی از قابلیت‌ها را به‌صورت یک‌جا می‌خواهند. پلتفرم Teams امکان ویرایش درون برنامه‌ای اسناد را فراهم می‌کند و همین مسئله برای مثال باعث می‌شود کاربران نیازی به مراجعه به دیگر برنامه‌های ویندوز برای ویرایش اسناد نداشته باشند.»

مایکروسافت هم چنین با این پلتفرم بسیاری از کارمندان سنتی را که در سرویس‌های قبلی نادیده گرفته شده‌اند، هدف قرار داده میباشد. این قابلیت‌های نو برای مثال به پزشکان، کارمندان مرکز خدمات مشتریان و خدمه انبار این امکان را می‌دهد که برنامه‌ریزی‌های روزانه خود را از دورن برنامه مدیریت کنند. برای مثال، شرکت مشهور «ایکیا» (Ikea) بیشتر از ۷۰ هزار شخص از پرسنل خود را به پلتفرم Teams مایکروسافت آورده میباشد.

وبسایتک آماده خدمات رسانی در زمینه های طراحی سایت، پشتیبانی سایت، سئو سایت آماده خدمات رسانی به شما مشریان گرامی می باشد. جهت مشاهده و سفارش به صفحه نخست مراجعه نمایید.

———————————————————————————————————

مطالب مرتبط:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *