,

لينک بيلدينگ چیست ؟

لينک بيلدينگ چیست ؟

لينک بيلدينگ چیست ؟ این لینک دهی داخلی برای وبسایت مهم میباشد یا لینک دهی خارجی،همیشه یک موضوع مهم در سئوسایت بوده .بعد از طراحی سایت، هر کسی تا حد متوسط با سئو و بهینه سازی سایت آشنا میباشد درک خوبی از اهمیت ساختمان لینک (لینک بیلدینگ) و هم چنین اصول پایه ای این روش دارد و برای برخی افراد لینک بیلدینگ زیاد شدن سرعت رشد وبسایت در موتور های جستجو میباشد.

لینک بیلدینگ چیست؟ (ساختمان پیوند)

لینک بیلدینگ یک تاکتیک یا مجموعه ای از تاکتیک هایی میباشد که منجر به زیاد شدن تعداد وبسایت های لینک دهنده به یک صفحه یا دامنه خاص میشود. برخی از عوامل دخیل در این روش عبارتنداز:

چطور بسیاری از لینک ها با اشاره به یک صفحه خاص و یا یک دامنه را سایر حوزه ای منحصر بفرد به دست بیاوریم؟ چطور مدت وقت لینک های خود را در سایتها زیاد شدن دهیم؟ کاراترای منحصر به فرد از وبسایت که به ما لینک می بدهند چطور میبایست باشد؟ یک وبسایت با تعداد زیادی از لینک های ورودی به صفحات می تواند منجر به رتبه بندی کلمات کلیدی در بازه زمانی کم شود ولی زمانیکه موتور جستجو لینک را به عنوان بک لینک با ارزش شناسایی بکند.

لينک بيلدينگ چیست ؟

ارزش بوسیله رنک،ارتباط،محبوبیت و دیگر مکانیزم های رتبه بندی الگوریتم گوگل و دیگر موتور های جستجو را تشکیل می بدهند تعیین میشود. مثل یک موتور جستجو فکر کنیم به این روش که کمبین بین المللی به معنای افزودن بر پایه و اساس شیوه های ساخت لینک های داخلی و آغاز به فکر نمودن که چطور یک موتور جستجوی غیر داخلی امکان دارد به لینک های ما نگاه کند؟ در این جا به عنوان مثال در مورد کلمه هنر چند تاسوال؟ آیا اطلاعات در صفحه شما دارای ارتباط به هنر است؟ آیا مردم این صفحه را به عنوان یک منبع پسندیده در مورد هنر می شناسند؟ دیگر سایتهای محبوب و نویسندگان در مورد هنر لینک دهنده به این وبسایت چطور است؟

کد کشور در سطح بالای دامنه ها (ccTLDs) کشور های هدف شما میبایست مشخص شود و شما میبایست مطمئن بشوید وبسایت هایی که شما لینک میدهد در مناطق هدف شما قراردارند و هم چنین وبسایت هایی با دامنه های مختلف به شما لینک می بدهند. برای یاری به شما ابزراهایی مختلف سئو وجود دارند که لینک های شما را تجزیه و تحلیل می کنند. بخصوص اگر رقابت شما در مبارزات انتخاباتی مرورگرها روی کشورهای مختلف تمرکز داشته باشد.

——————————————————————-

مطالب مرتبط:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *