قابلیت جدید در اینستاگرام به زودی رونمایی می شود.

چند وقتیست که اینستاگرام در حالا تست قابلیت نمایش پست‌های نو و یا همان Latest Posts در این شبکه اجتماعی میباشد تا از این راه، کاربران بتوانند جدید ترین تصاویر و ویدیوهای منتشر شده بوسیله دنبال‌کنندگان را در صفحه نخست ببینند.
همانطور که می‌دانید پیشتر، پست‌های اینستاگرام بر اساس وقت انتشار مرتب می‌شدند و مطلب ها جدیدتر، بالاتر از دیگر پست‌ها قرار می‌گرفتند.

ولی اینستاگرام چندی قبل، این حالت نمایش پست‌ها را به روش جدیدی که اکنون در اینستاگرام و بر اساس علاقمندی‌های کاربران مرتب می‌شوند، تغییر داده میباشد.
ولی به پیشنهاد می‌رسد که اینستاگرام در سعی میباشد تا بتواند حالت قبلی یعنی مرتب نمودن پست‌ها بر اساس وقت انتشار را هم در کنار روش فعلی، در اختیار کاربران خود قرار دهد. در این شیوه، یک صفحه بصورت پاپ‌آپ ظاهر می‌شود و کاربر با انتخاب آن به صفحه نو منتقل خواهد شد که پست‌ها با توجه به وقت انتشار مرتب شده‌اند.

هنوز جزییاتی دقیقی در خصوص این قابلیت منتشر نشده، ولی گفته می‌شود که ویژگی مذکور می‌تواند برای آن‌هایی که می‌خواهند در کنار مشاهده پست‌های مورد علاقه، از آخرین و جدید ترین مطلب ها منتشر شده هم باخبر شوند، مفید باشد.

متاسفانه هنوز اینستاگرام واکنشی را نسبت به انتشار این خبر نشان نداده، ولی از آنجایی که این اطلاعات بوسیله شخصی به نام جین مانچون وانگ که در زمینه مهندسی معکوس تبحر بالایی دارد، فاش شده، بعید به پیشنهاد می‌رسد که در حد یک شایعه باشد. با این حالا، میبایست منتظر ماند و دید که طی هفته‌ها و یا ماه‌های آتی، واکنش ایسنتاگرام در قبال این موضوع چه خواهد بود.

————————————————

مطالب مرتبط: