قابلیت برقراری ویدیوکنفرانس به زودی در خودروهای تسلا

قابلیت برقراری ویدیوکنفرانس به زودی در خودروهای تسلا : ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا اخیرا اعلام نمود که به زودی قابلیت برقراری ویدیوکنفرانس به خودروهای این شرکت اضافه خواهد شد.

زمانیکه تسلا عرضه خودروی الکتریکی مدل 3 خود را آغاز نمود، در قسمت بالایی آینه وسط خودرو از دوربینی بهره برد که اکنون قرار میباشد از این سخت‌افزار به برترین شکل استفاده شود. اگرچه حدود سه سال از شروع عرضه این خودرو می‌گذرد، ولی هنوز از این دوربین به طور مشخص استفاده نشده است.

چندی قبل در جزییات مربوط به یک بروزرسانی نرم‌افزاری خودروی مدل 3، به ارتباط میان دوربین و آتوپایلوت و هم چنین «Tesla Network» اشاره شده بود.

گفته می‌شود که تسلا از این دوربین برای ذیل پیشنهاد گرفته توجه راننده در حین استفاده از حالت آتوپایلوت استفاده خواهد نمود. هم چنین، از آن برای مانیتورینگ وضعیت سرنشینان هم استفاده خواهد شد تا از هرگونه اقدام خلاف قانون، جلوگیری و پیشگیری شود.

ولی اخیرا ایلان ماسک به قابلیت دیگری از این دوربین در داخل خودرو اشاره و در توییتی اعلام نمود که در آینده، امکان برقراری ویدیوکنفرانس در داخل کابین خودرو برای کاربران فراهم خواهد شد.

وبسایتک آماده خدمات رسانی در زمینه های سئو سایت ، طراحی سایت ، پشتیبانی سایت و … به شما همراهان گرامی می باشد.

جهت مشاهده نمونه کار و سفارش به قسمت صفحه اصلی مراجعه نمایید.

—————————————————————————

مطالب مرتبط: