, ,

عوامل موثر در سئو داخلی وبسایت

عوامل موثر در سئو داخلی وبسایت

• انتخاب دامنه متناسب
• انتخاب پسوند متناسب
• عمر دامنه
• فعال سازی SSL بر روی وبسایت
• افزایش سرعت بارگذاری وبسایت
• لینک سازی داخلی در صفحات
• بهینه سازی وبسایت برای شبکه های اجتماعی
• افزایش مدت وقت ماندن کاربران در وبسایت

عوامل موثر در سئو داخلی وبسایت
انتخاب دامنه متناسب

نخستین مسئله که درمورد سئو داخلی وبسایت میبایست در پیشنهاد داشته باشید انتخاب دامنه متناسب برای وبسایت میباشد. داشتن یک دامنه متناسب از موارد زیاد مهم در سئو داخلی وبسایت میباشد که بر روی سئو کلی وبسایت هم تاثیر گذار خواهد بود. بنابراین زمانی که می خواهید برای وبسایت خود دامنه مناسبی را برگزینید حتما به طول دامنه و تعداد کلماتی که در آن بکار برده شده میباشد دقت نمایید. به خاطر داشته باشید که ۳ تا ۵ کلمه ابتدا نشانی وبسایت اهمیت زیادی در سئو داخلی وبسایت دارد.

انتخاب پسوند متناسب

 

از موارد دیگری که می تواند تا حدودی بر سئو داخلی وبسایت تاثیر گذار باشد انتخاب یک پسوند متناسب برای دامنه وبسایت میباشد طبیعتا زمانی که شما از پسوند کشوری برای دامنه وبسایت خود استفاده مینمایید این امکان را به وجود خواهید آورد تا وبسایت شما در جستجوهای محلی بیش دیده شود.

 

فعال سازی SSL بر روی وبسایت

 

مسئله مهم دیگر برای سئو داخلی وبسایت فعال سازی ssl بر روی دامنه وبسایت میباشد که میتوانید آن را با استفاده از پروتکل https انجام بدهید.

عوامل موثر در سئو داخلی وبسایت

عوامل موثر سئو داخلی

زیاد شدن سرعت بارگذاری وبسایت
اگر مقاله هایی که تا به امروز برای بهبود سئو وبسایت در سئو ایران برای شما همراهان عزیزان منتشر شده میباشد را مورد مطالعه قرار داده باشید به این مسئله پی برده اید که زیاد شدن سرعت بارگزاری وبسایت از چه میزان اهمیتی برخوردار میباشد.

گوگل به طور مشخصی و رسمی در سال ۲۰۱۰ این مسئله را اعلام کرده میباشد که سرعت لود شدن وبسایت و صفحات وبسایت می تواند تاثیر زیاد زیادی روی رتبه بندی وبسایت شما بوسیله گوگل داشته باشد. زمانی که وبسایت شما در مدت وقت کمتر از ۴ ثانیه برای کاربران لود شده و اطلعات ضروری در اختیار آن ها قرار گیرید بدون شک در زیاد شدن ترافیک وبسایت هم تاثیر گذار خواهد بود.

برای این که بتوانید سرعت وبسایت خود را مورد بررسی قرار بدهید میتوانید از ابزارهای مختلفی که در این زمینه به شما یاری می کنند مانند GTMetirx و Pingdom و Goolge PageSpeed Insight استفاده کنید.

———————–

مطالب مرتبط:

سئو چگونه می تواند بر بهتر شدن رتبه ی وبسایت تاثیر گذار باشد؟

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *