سئو

مقدمه‌ای بر سئو یا SEO

SEO سئو مخفف عبارت بهینه سازی موتور جستجوگر “Search Engine Optimization” بوده و به فرآیند یا تکنیک هایی اطلاق میگردد که موجب بهبود رتبه بندی یک وبسایت به هنگام جستجوی آن از راه موتور های جستجوگر نظیر گوگل، یاهو، بینگ و … میگردد.

عملکرد سئو یا SEO

برای مثال اگر عبارات “فرهنگ ایرانی” و “تاریخ ایرانی” وحتی لغت “ایرانی” و “ایرانی ها در مقابل عرب ها” را به زبان انگلیسی:

Persian Culture ، Persians ، Persian History ، Persians VS Arabs در گوگل جستجو نمایید، سایتی با نام “ایرانی ها عرب نیستند” در صفحه ابتدا گوگل مشاهده خواهید کرد.

سئو

در واقع استفاده از تکنیک SEO به وبسایت شما یاری میکند جایگاه بالاتری در موتور های جستجوگر به هنگام جستجوی عبارات مورد پیشنهاد داشته که نتیجه آن وجود بیننده و ترافیک وبسایت بیشتری میباشد.

وبسایت ما بخاطر انتخاب نام و محتوای منحصر به فرد که مورد بحث بسیاری از ایرانی های داخل و خارج کشور می باشد، لینک های زیاد بیشماری از وبلاگ ها و سایتهای دیگر در مورد موضوع مورد پیشنهاد دریافت نموده، که این یکی از فاکتورهای مهم رتبه بندی و اولویت بندی صفحات وبسایت ها در موتور های جستجوگر میباشد.

SEO
عوامل مهم در SEO

عوامل مهم زیادی در سئو یا SEO تاثیرگذار میباشد که در ادامه با برخی از آنان آشنا خواهید شد:

• واژگان کلیدی مندرج در عنوان یک صفحه

• نام دامنه

• متا تگ ها

• تعداد دفعات تکرار واژگان کلیدی در صفحه

• تعداد لینک های صفحه

• و…

وبسایتک آماده خدمات رسانی در زمینه های طراحی سایت، سئو سایت، پشتیبانی سایت و … به شما همراهان گرامی می باشد. جهت مشاوره و هرگونه سوال از طریق شماره تماس های ثبت شده با ما تماس حاصل فرمائید.

——————————————————

مطالب مرتبط: