,

رویداد سال مایکروسافت بدلیل شیوع کرونا، مجازی برگزار می‌شود

رویداد سال مایکروسافت بدلیل شیوع کرونا، مجازی برگزار می‌شود

رویداد سال مایکروسافت بدلیل شیوع کرونا، مجازی برگزار می‌شود

کنفرانس توسعه‌دهندگان بیلد (Build) شرکت مایکروسافت که قرار بود بین روزهای نوزدهم تا بیست‌ویکم ماه مه در سیاتل برگزار شود، بدلیل شیوع گرونا بصورت مجازی یا همان دیجیتالی برگزار خواهد شد.

سخنگوی مایکروسافت در این رابطه عنوان کرد: امنیت و سلامت افراد، اولویت اوصلی ماست. با توجه به توصیه‌های ایمنی و بهداشتی در ایالت واشنگتن، تصمیم گرفتیم تا کنفرانس سالانه بیلد خود را برای توسعه‌دهندگان بصورت دیجیتالی برگزار کنیم. ما مشتاقیم تا با گردهم آودن اکوسیستم توسعه‌دهندگان خود در فرمت نو مجازی، با هم ارتباط داشته و از هم یاد بگیرم و در کنارهم کدگذاری کنیم.

کنفرانس بیلدف بزرگ‌ترین رویداد خبری مایکروسافت در سال میباشد که تمرکز اصلی آن روی توسعه‌دهندگان معطوف شده میباشد. این غول نرم‌افزاری دنیا در خلال رویداد بیلد، پیش‌نمایشی از آخرین تغییرات روی ویندوز، آفیس و دیگر نرم‌افزارها و خدمات خود را در معرض دید علاقمندان قرار می‌دهد.

این شرکت قصد دارد تا در این کنفرانس، جزییات بیشتری را در خصوص برنامه‌های خود در زمینه تولید دستگاه‌های مجهز به دو نمایشگر ارائه شد که شامل دستگاه‌های اندرویدی و ویندوز ۱۰ ایکس می‌شود. لغو این رویداد در حالی اعلام شد که اخیرا شرکت گوگل کنفرانس توسعه‌دهندگان خود را به علت نگرانی‌ها از شیوع کرونا لغو نمود و چندین کنفرانس و گردهمایی دیگر در جهان هم به همین خاطر برگزار نخواهد شد.

اگرچه اقداماتی از این دست می‌تواند تاثیر زیادی در جلوگیری از گسترش کرونا در میان مردم داشته باشد، اما هنوز مشخص نیست که مایکروسافت و یا دیگر شرکت‌هایی که به برگزاری دیجیتالی کنفرانس‌های خود روی آورده‌اند، چطور می‌خواهند آن را مدیریت کنند.

وبسایتک آماده خدمات رسانی در زمینه طراحی سایت،پشتیبانی سایت،سئو سایت به مشتریان گرامی می باشد. جهت مشاهده نمونه کار و سفارش در صفحه نخست با ما همراه  باشید.

————————————————————————–

مطالب مرتبط:

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *