دسترسی عمومی به وای فای ۶ در کنگره جهانی موبایل فراهم میشود : در محل برگزاری کنگره جهانی موبایل ۲۰۲۰ در بارسلون اسپانیا، برای نخستین بار خدمات عمومی پرسرعت وای فای ۶ ارائه خواهد شد تا همگان از قابلیت‌های آن مطلع شوند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اینترستینگ اینجینیرینگ، امسال کنگره جهانی موبایل از ۲۴ تا ۲۷ فوریه برگزار می‌شود و با هدف اطلاع رسانی از بهترین فناوری‌های ارتباطی و اطلاع رسانی افراد حاضر در محل برگزاری این کنگره در بارسلونا می‌توانند از فناوری وای فای ۶ استفاده کنند.

دسترسی عمومی به وای فای ۶ در کنگره جهانی موبایل فراهم میشود

دسترسی عمومی به وای فای ۶ در کنگره جهانی موبایل فراهم میشود

با ارائه این خدمات باکیفیت ترین و سریع ترین سرویس وای فای در کل اروپا در جریان برگزاری کنگره جهانی موبایل در بارسلون در دسترس خواهد بود.
وای فای ۶ تا ۴۰ درصد سریع‌تر از برترین استاندارد وای فای موجود در جهان بوده و سرعت انتقال داده‌ها از راه آن به میزان چشمگیری ارتقا می‌یابد. هم چنین با استفاده از وای فای ۶ میزان مصرف باتری گوشی‌ها و تبلت‌ها کاهش می‌یابد.

انتظار می‌رود امسال این نمایشگاه با استقبال گسترده‌ای مواجه شود. هر سال بیشتر از ۲.۵ میلیون بازدیدکننده از ۲۰۰ کشور جهان از نمایشگاه‌های تجاری و علمی برگزار شده در بارسلون بازدید می‌کنند. غرفه‌های کنگره جهانی موبایل در محیطی به مساحت بیشتر از ۴۰۰ هزار متر مربع تشکیل می‌شوند.

————————————-

مطالب مرتبط: