,

دسترسی عمومی به وای فای ۶ در کنگره جهانی موبایل فراهم میشود

دسترسی عمومی به وای فای ۶ در کنگره جهانی موبایل فراهم میشود

دسترسی عمومی به وای فای ۶ در کنگره جهانی موبایل فراهم میشود

در محل برگزاری کنگره جهانی موبایل ۲۰۲۰ در بارسلون اسپانیا، برای نخستین بار خدمات عمومی پرسرعت وای فای ۶ ارائه خواهد شد تا همگان از قابلیت‌های آن مطلع شوند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اینترستینگ اینجینیرینگ، امسال کنگره جهانی موبایل از ۲۴ تا ۲۷ فوریه برگزار می‌شود و با هدف اطلاع رسانی از بهترین فناوری‌های ارتباطی و اطلاع رسانی افراد حاضر در محل برگزاری این کنگره در بارسلونا می‌توانند از فناوری وای فای ۶ استفاده کنند.
با ارائه این خدمات باکیفیت ترین و سریع ترین سرویس وای فای در کل اروپا در جریان برگزاری کنگره جهانی موبایل در بارسلون در دسترس خواهد بود.
وای فای ۶ تا ۴۰ درصد سریع‌تر از برترین استاندارد وای فای موجود در جهان بوده و سرعت انتقال داده‌ها از راه آن به میزان چشمگیری ارتقا می‌یابد. هم چنین با استفاده از وای فای ۶ میزان مصرف باتری گوشی‌ها و تبلت‌ها کاهش می‌یابد.
انتظار می‌رود امسال این نمایشگاه با استقبال گسترده‌ای مواجه شود. هر سال بیشتر از ۲.۵ میلیون بازدیدکننده از ۲۰۰ کشور جهان از نمایشگاه‌های تجاری و علمی برگزار شده در بارسلون بازدید می‌کنند. غرفه‌های کنگره جهانی موبایل در محیطی به مساحت بیشتر از ۴۰۰ هزار متر مربع تشکیل می‌شوند.

————————————-

مطالب مرتبط:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *