درگاه پرداخت اینترنتی برای آنلاین شاپ‌ها :با گسترش کسب و کار فروشگاه‌های آنلاین، بیش افراد تمایل دارند به جای مراجعه مستقیم به فروشگاه و اتلاف زمان و انرژی، کالاهای مورد نیاز خود را از راه فروشگاه‌های آنلاین خریداری کنند. ابزار پرداخت در این روش، درگاه‌های پرداخت اینترنتی هستند. به این ترتیب که فروشندگان برای دریافت قیمت کالا و خدماتی که ارائه می‌کنند، وبسایت خود را به 1 درگاه پرداخت الکترونیکی متصل کرده و مشتریان از راه پایانه‌های بانکی قیمت محصول را پرداخت می‌کنند.

این خرید از راه پایان کارت‌های بانکی و با داشتن شماره کارت، رمز دوم پویا، CVV2 و تاریخ انقضای کارت امکان‌پذیر میباشد. آنلاین شاپ‌ها می‌توانند برای فروشگاه اینترنتی خود درگاه پرداخت مستقیم یا غیر مستقیم را انتخاب کنند.

در حقیقت درگاه پرداخت اینترنتی 1 بستر امن و معتبر برای پرداخت‌های مشتریان میباشد که فرایند فروش را زیاد آسان‌تر می‌کند. شرکت‌های مختلفی وجود دارند که درگاه پرداخت اینترنتی ارائه می‌کنند و کاربران این درگاه‌ها به ازای هر تراکنش کارمزد آن را به شرکت ارائه دهنده پرداخت می‌کنند. در ادامه اهمیت دریافت درگاه پرداخت الکترونیکی برای آنلاین شاپ‌ها را باهم بررسی خواهیم نمود.

اهمیت درگاه پرداخت اینترنتی برای آنلاین شاپ‌ها

درگاه پرداخت الکترونیکی را می‌توان دروازه تجارت الکترونیک برای هر کسب‌وکاری دانست. با انتخاب صحیح این درگاه آنلاین، زیاد شدن مشتری، زیاد شدن فروش و سودآوری بالایی را تجربه خواهید نمود. این موضوع هم برای کسب و کارهای نوپا و هم برای کسب و کارهای قدیمی زیاد مهم میباشد. البته درگاه پرداخت میبایست ساده و استفاده از آن برای مشتریان راحت باشد. پنلی که درگاه در اختیار کسب‌وکار قرار می‌دهد، نبایستی پیچیدگی داشته و فرایند پرداخت در آن برای پایان کاربران در کمترین وقت امکان‌پذیر باشد.

هم چنین کسب‌وکارهایی که از درگاه‌های پرداخت اینترنتی برای فروش محصول های خود استفاده می‌کنند، به کسب‌وکار آنلاین خود اعتبار می‌بخشند و خیال مشتریان خود را از بابت خریدی که انجام می‌دهند، آسوده می‌کنند. تجربه نشان داده، فروشگاه‌های اینترنتی که درگاه پرداخت آنلاین امن و راحتی دارند فروش بیشتری را تجربه خواهند نمود و تعداد بیشتری از سبدهای خرید آن‌ها تکمیل می‌شود. البته این موضوع به شرایط و موارد دیگری هم بستگی دارد.

 درگاه پرداخت اینترنتی برای آنلاین شاپ‌ها

درگاه پرداخت اینترنتی برای آنلاین شاپ‌ها

مزایای دریافت درگاه پرداخت اینترنتی برای آنلاین شاپ‌ها

آنلاین شاپ‌ها با گسترش ویروس کرونا در دنیا رونق بیشتری پیدا کردند. امروزه با وجود انتها پاندمی کرونا، مردم ترجیح می‌دهند خریدهای خود را بصورت آنلاین و از فروشگاه‌های معتبر اینترنتی انجام بدهند.

با اینکار آن‌ها دیگر گرفتار ترافیک سنگین نخواهند بود و می‌توانند از خانه به راحتی و با چند کلیک ساده اجناس مورد پیشنهاد خود را انتخاب و خریداری کنند. ولی شرط مهم برای هر کسب‌وکار آنلاین، داشتن درگاه پرداخت متناسب میباشد. دریافت درگاه پرداخت آنلاین برای صاحبان کسب‌وکارها و مشتریان آن‌ها مزایایی به همراه دارد که در ادامه آن‌ها را شرح می‌دهیم.

کاهش قیمت برای استخدام نیروی انسانی

یکی از مزایایی که دریافت درگاه پرداخت اینترنتی برای صاحبان کسب و کارها به همراه دارد، این است که نیروی انسانی کمتری برای کسب و کار خود استخدام می‌کنند. در روش‌های قدیمی پرداخت با پول نقد، حواله و چک، یک نیروی انسانی را استخدام می‌کردند تا کارهای مالی را انجام داده و پروسه پرداخت را تکمیل بکند. ولی استفاده از درگاه پرداخت آنلاین خودکار بوده و هیچ نیروی انسانی برای اینکار استخدام نمی‌شود. بنابراین به این راه، صاحبان آنلاین شاپ‌ها در هزینه‌های خود صرفه‌جویی می‌کنند.

سرعت بالای تراکنش

سرعت تراکنش بالا از مزایای درگاه پرداخت اینترنتی برای مشتریان میباشد. آن‌ها به یاری این درگاه‌ها به سرعت تراکنش‌ها را انجام داده و از رفتن به بانک و منتظر ایستادن در صف‌های طولانی بی‌نیاز خواهند بود. حتی دیگر نیازی نیست که برای پرداخت از دستگاه‌های خودپرداز هم استفاده کنند. مشتریان می‌توانند در هر مکانی که باشند در گونه دسترسی به اینترنت پرسرعت، محصول های خریداری شده را از راه درگاه پرداخت آنلاین پرداخت کنند.این فرایند معمولا چند دقیقه طول می‌کشد.

برای پرداخت نیاز نیست که حتماً از کامپیوتر استفاده نمایید، بلکه با داشتن 1 گوشی موبایل هوشمند هم می‌توانید خرید خود را نهایی کرده و قیمت آن را پرداخت نمایید. این امر به طور غیرمستقیم در زیاد شدن فروش صاحبان کسب‌وکار هم تاثیر دارد. چرا که اگر فرایند خرید تا حد امکان سریع و ساده باشد، سبب زیاد شدن تعداد مشتری خواهد شد.فرایند خرید از راه درگاه پرداخت اینترنتی به حدی ساده و سریع میباشد که مشتری برای خرید از این راه، حتی نیازی به همراه داشتن کارت بانکی خود هم ندارد.

بلکه تنها با دسترسی به اطلاعات آن از جمله شماره کارت و CVV2 می‌تواند پرداخت خود را نهایی بکند. فرایند خرید از آنلاین شاپ‌ها از راه درگاه بانکی به موقعیت جغرافیایی محدود نمی‌شود. بلکه مشتریان می‌توانند از سراسر کشور اقدام به خرید اینترنتی کنند. هم چنین فروش محدودیت زمانی ندارد و مشتریان می‌توانند به راحتی در روزهای تعطیل هم خرید کنند. این مسئله زیاد شدن تعداد مشتری و فروش محصول های را برای صاحبان کسب‌وکارها به همراه دارد.

امنیت پرداخت بالا

مهم‌ترین مزیتی که درگاه‌های پرداخت اینترنتی دارد، امنیت زیاد بالای آن‌ها میباشد. صاحبان کسب‌وکارها برای تامین امنیت و تهیه درگاه اختصاصی، از رمزگذاری برای فرستادن اطلاعات پرداخت به وبسایت فروشگاه خود استفاده می‌کنند.

آن‌ها به این راه از اطلاعات مشتریان در برابر مجرمان سایبری محافظت می‌کنند و بستری امن برای پرداخت و عدم سواستفاده از اطلاعات حساب مشتریان فراهم می‌کنند. پرداخت از راه درگاه‌های آنلاین روشی زیاد قابل اطمینان و امن برای مشتریان میباشد. هم چنین صاحبان کسب‌وکارها می‌توانند بدون هیچ ریسک و دردسری قیمت کالاها را به سرعت دریافت کنند.

 درگاه پرداخت اینترنتی برای آنلاین شاپ‌ها

درگاه پرداخت اینترنتی برای آنلاین شاپ‌ها

جلب اعتماد مشتری

آنلاین شاپ‌هایی از پیشنهاد مشتریان معتبر و قابل اعتماد هستند که درگاه پرداخت آنلاین را از راه پلتفرم فروش خود ارائه کنند. با اعتماد مشتریان بیش به آنلاین شاپ‌ها فروش آن‌ها بالاتر می‌رود و سودآوری بیشتری برای آن‌ها به همراه دارد. هم چنین با پرداخت آنلاین از راه درگاه‌های الکترونیکی، مشتریان از خطرات کلاهبرداری محفوظ می‌مانند و در صورتی که کالای خریداری شده را دریافت نکنند برگشت پول آنان تضمین شده خواهد بود.

زیاد شدن فروش

اگر شما برای کسب‌وکار خود 1 درگاه پرداخت آنلاین اختصاصی داشته باشید، برند کسب و کار شما در فضای مجازی دیده می‌شود و همین امر سبب حفظ برندینگ شما و زیاد شدن مشتری و سود شما خواهد شد.

مشتریانی که پرداخت‌های الکترونیک خود را در بستر پرداخت با پلتفرم دیجیتالی انجام می‌دهند، ترغیب می‌شوند که خریدهای خود را با آزادی عمل بیشتری به اتمام برسانند. آن‌ها تصمیم‌های نهایی خود را از این راه بدون محدودیت مکانی و زمانی خواهند گرفت و به خرید بیش از آنلاین شاپ‌ها ترغیب خواهند شد که منجر به سودآوری برای آنلاین شاپ شما خواهد شد.

دریافت درگاه پرداخت اینترنتی پادروشاپ؛ انتخاب حرفه‌ای‌ها

حالا که از اهمیت دریافت درگاه پرداخت اینترنتی آگاه شدید، میبایست بدانید یکی از مهم‌ترین موارد برای رشد کسب‌وکار شما انتخاب یک درگاه پرداخت اینترنتی معتبر و امن میباشد. پادروشاپ 1 پلتفرم زیاد حرفه‌ای برای کاربران محسوب می‌شود و استفاده از درگاه پرداخت اینترنتی پادروشاپ برای فروشنده و خریدار مزایای بسیاری به همراه دارد.

با انتخاب فروشگاه ساز پادروشاپ می‌توانید 1 لینک اختصاصی برای درگاه فروش فروشگاه اینترنتی خود داشته باشید. درگاه پرداخت موجود در فروشگاه‎ساز پادروشاپ، مسیری امن و مطمئن برای پرداخت مشتریان کسب‌وکار شما است و به آنان این امکان را می‌دهد تا بدون کارمزد در هر ساعتی از شبانه‌روز خرید خود را انجام بدهند.

 درگاه پرداخت اینترنتی برای آنلاین شاپ‌ها

درگاه پرداخت اینترنتی برای آنلاین شاپ‌ها

درگاه پرداخت برای صاحبان فروشگاه‌های آنلاین مزایایی مانند مدیریت آسان و سریع رسیدهای پرداختی، صدور فاکتور آنلاین، اطمینان از اعتبار تراکنش‌ها و تسویه روزانه را به همراه دارد و پادروشاپ این امکانات را در اختیار شما قرار می‌دهد. با استفاده از درگاه پرداخت آنلاین پادروشاپ، امکان صدور فاکتور آنلاین وجود دارد و مشتریان می‌توانند سفارشات خود را رهگیری کرده و از خرید ۲۴ ساعته خود رضایت کافی داشته باشند. کسب رضایت مشتریان به فروش بیش و سودآوری آنلاین شاپ شما یاری خواهد نمود.

 

مطالب مرتبط: