[av_textblock size=” font_color=’custom’ color=’#000000′ admin_preview_bg=”]

اخبار it

اخبار IT :

پس از شایعات چند روز پیش چند روز پیش، اپل به BuzzFeed News تایید کرده است که در واقع برنامه شاداب سازی موسیقی را در اختیار دارد. قیمت خرید مشخص نشده است، اما حدود 400 میلیون دلار گزارش شده است. این یک گام به گام از ارزش گذاری Shazam از یک میلیارد دلار است که شرکت در دور آخر جمع آوری کمک های مالی (در سال 2015) ادعا کرده است، اما جهان از خدمات پخش موسیقی از آن زمان پیشرفت کرده است.

تام نوامیر، سخنگوی شرکت اپل، به بی بی سی گفت:

“ما هیجان زده هستیم که شازام و تیم با استعدادش به اپل پیوستند. از زمان راه اندازی فروشگاه App، Shazam همواره به عنوان یکی از محبوب ترین برنامه های iOS شناخته شده است. امروزه، توسط صدها میلیون نفر از مردم در سراسر جهان، در سراسر سیستم عامل های مختلف استفاده می شود. “

“موسیقی اپل و شازام یک جاذبه طبیعی است، به اشتراک گذاری یک اشتیاق برای کشف موسیقی و تحویل تجربه های موسیقی عالی به کاربران ما. ما برنامه های هیجان انگیز در فروشگاه داریم، و ما منتظر ترکیب با Shazam با تصویب توافق امروز هستیم. “

فقط این برنامه ها چه می توانند باشند؟ هر کسی حدس می زند، اما در کوتاه مدت، ما انتظار داریم که Shazam در دسترس بودنش در سیستم عامل های مختلف ادامه یابد. در مورد اپل، Siri در حال حاضر با Shazam ادغام شده است – شما می توانید از سیری بخواهید کدام آهنگ را بازی کند و نتایجی را که توسط Shazam طراحی شده است، دریافت کنید. یک برنامه مک نیز وجود دارد.
سایت بازی جدید ما زنده است! Gamestar بازی ها، ابزارهای بازی و وسایل جانبی را پوشش می دهد. مشترک شدن در خبرنامه ما و ما بهترین چیزهایمان را به صندوق ورودی خود ارسال می کنیم. اینجا بیشتر بیاموزید

اولین گام بزرگ برای اپل یکپارچه سازی عمیق در iOS خواهد بود. ویژگی بسیار جذابی Pixel 2 Now Playing را در نظر بگیرید که دائما به موسیقی پس زمینه گوش می دهد و آهنگ فعلی را در صفحه قفل نشان می دهد. این کار تمام بر روی دستگاه است، با استفاده از یک پایگاه داده از پروفایل آهنگ برای نزدیک به 20،000 از محبوب ترین آهنگ ها. این ویژگی دلپذیری است که اپل میتواند با موتور Shazam تکرار کند.

Shazam به احتمال زیاد دارای یک تکنولوژی پایه ای مفیدی در اطراف توانایی هایی مانند تطبیق الگو و نادیده گرفتن نویز است که می تواند برای ادغام با سیری و دیگر محصولات مفید باشد.

و اجازه دهید فراموش نکنیم که HomePod در راه است. اگر HomePod می تواند به تلویزیون یا سایر صداهای محیط شما گوش دهد و به طور خودکار لیستی از تمام آهنگ هایی که در هنگام تماشای نمایش های شما در هر روز شنیده اید، تولید کند؟ همانند ویژگی Pixel 2 Now Playing، می توانید این را با یک پایگاه داده آفلاین برای حفظ حریم خصوصی خود انجام دهید.

تأثیر بر روی شما در خانه: Shazam و اپل در حال حاضر از یک رابطه عالی برخوردار هستند و این امر به اپل اجازه می دهد تا به طور کامل تکنولوژی Shazam را به عنوان محصولاتی که میخواهند، ادغام کند. این یک پیروزی بزرگ برای جاهطلبی های اپل در اطراف موسیقی است، اما همانطور جالب خواهد بود که ببینیم اپل با پشتیبانی Shazam از سیستم عامل های دیگر چه می کند. آیا برنامه Shazam در نهایت پشتیبانی Android را از بین می برد؟

منبع : itnews

مترجم : حجت خاکپور

[/av_textblock]

[av_layout_row border=” min_height_percent=” min_height=’0′ color=’main_color’ mobile=’av-flex-cells’ id=” av_element_hidden_in_editor=’0′]
[av_cell_one_half first][/av_cell_one_half] [av_cell_one_half][/av_cell_one_half]
[/av_layout_row]