ثبت بیشتر از ۶ هزار فروشگاه در دیوار

ثبت بیشتر از ۶ هزار فروشگاه در دیوار : «دیوار فروشگاه‌ها» بخش جدیدی در دیوار میباشد که در آن فروشگاه‌ها و تولیدکننده‌ها مختلف می‌توانند از راه پنلی که در اختیارشان قرار داده می‌شود، ویترینی از محصول های خود را بچینند تا کاربران در سراسر کشور بتوانند با مشاهده عکس، مشخصات و هزینه این محصول های بصورت مستقیم کالا را از فروشنده خریداری کنند.

در واقع تا امروز دیوار محلی برای معامله کالاهای دست دوم و کارکرده بود و حال با دیوار فروشگاه‌ها شما می‌توانید کالای جدید را هم از دیوار بخرید.

دیوار فروشگاهها از ابتدای خرداد و در سه بخش لوازم الکترونیکی، لوازم منزل و پوشاک و وسایل شخصی راه‌اندازی شد و در آینده توسعه خواهد یافت و معامله سایر محصول های جدید هم در آن امکان‌پذیر خواهد بود.

ولی در همین سه بخش، تعداد فروشگاه‌های فعال به عدد ۶٫۰۰۰ رسیده که در فاز ابتدا همه آنان در شهرهای تهران و کرج قرار دارند. این استقبال در کمتر از دو ماه از راه‌اندازی «دیوار فروشگاه‌ها» گونه گرفته و انتظار می‌رود این روند با سرعت بیشتری ادامه یابد.

ثبت بیشتر از ۶ هزار فروشگاه در دیوار

از این ۶ هزار فروشگاه فعال در این بخش ۱٫۲۳۱ فروشگاه در بخش لوازم الکترونیکی، ۱٫۶۲۸ فروشگاه در حوزه لوازم منزل و ۳٫۱۴۱ فروشگاه پوشاک و لوازم شخصی فعال هستند. هم چنین تا به امروز محموعا بیشتر از ۲۳ هزار آگهی در دیوار فروشگاه‌ها منتشر شده میباشد.

دیوار به عنوان اصلی‌ترین مرجع

دیوار به عنوان اصلی‌ترین مرجع خرید و فروش آنلاین با ساز و کارهای مختلف نظارتی و احراز هویت فروشندگان، تلاش می‌کند در راستای تقویت اطمینان خاطر خریداران در دیوار قدم بردارد و برترین خدمات را به کاربران ارائه دهد.

دیوار فروشگاه‌ها کمیسیونی دریافت نمی‌کند، بنابراین کاربران می‌توانند کمترین هزینه بازار را برای محصول مورد پیشنهاد خود پیدا کنند و تنها با یک تماس آن را سفارش بدهند.

در شرایط شیوع ویروس کرونا که به پیشنهاد می‌رسد موج دوم آن هم آغاز شده و گرمای تابستان هم نتوانست جلوی پیشرفت آن را گیرد، دیوار فروشگاه‌ها تلاش می‌کند شرایطی را برای کاربران فراهم آورد که تا جای ممکن از منزل خارج نشوند و بتوانند بصورت آنلاین از فروشگاه‌های مورد پیشنهاد خود خرید کنند و کالا را درب منزل تحویل بگیرند.

۶ هزار فروشگاه فعال در دیوار فروشگاه‌ها هم‌اکنون در حالا ارائه خدمات به مشتریان هستند و انتظار می‌رود با گذشت وقت و اضافه شدن سایر شهرها، این رقم بیش و بیش شود.

وبسایتک

وبسایتک آماده خدمات رسانی در زمینه های طراحی سایت، سئو سایت، پشتیبانی سایت به شما همراهان گرامی می باشد.

جهت مشاوره و سفارش کار با شماره تماس های درج شده در صفحه اصلی تماس حاصل فرمایید.

———————————————————————————-

مطالب مرتبط: