,

تعدیل نیرو بزرگ در آی بی ام

تعدیل نیرو بزرگ در آی بی ام

تعدیل نیرو بزرگ در آی بی ام

تعدیل نیرو بزرگ در آی بی ام: اولین تصمیم مهم در دوران مدیرارشد اجرایی جدید شرکت

شرکت آی بی ام برای اولین بار تحت مدیریت آرویند کریشنا Arvind Krishna از تعدیل نیرو خبر داد.

این مدیر ارشد اجرایی آی بی ام IBM از وقت در اختیار گرفتن سکان شرکت در ماه گذشته گفته سعی می کند تا نام و کسب وکار شرکت مشهور و قدیمی جهان تکنولوژی را دوباره به اوج برساند.

تعداد افراد تعدیل شده در آی بی ام مشخص نشده ولی این تعدیل نیرو در زمانی اعلام می‌شود که بحران کرونا همه آمریکا و بسیایر از نقاط جهان را در بر گرفته میباشد.

 

در بیانیه ‌آی بی ام درمورد این تعدیل نیرو آمده میباشد :

“آی بی ام در یک بازار فوق رقابتی فعالیت می‌کند و از این جهت نیاز به انعطاف و تلفیقی از مهارت‌ها و ارزشهای بالایی در فضای کار این شرکت میباشد و این تصمیم در جهت رشد کسب و کار شرکت در درازمدت اتخاذ شده است”

این شرکت تعداد کارکنان تعدیل شده را مشخص نکرده ولی به گفته یک منبع آگاه به وال استریت ژورنال این تصمیم روی وضعیت چندین هزارنفر از کارکنان شرکت تاثیر خواهد گذاشت.

آی بی ام سال گذشته ۳۵۲ هزارو ۴۰۰ کارمند داشته است.

این تعدیل نیروی آی بی ام تعداد افراد بیکار شده در صنعت تکنولوژی را زیاد شدن می‌دهد. شرکت اچ پی هم پنج شنبه از برنامه‌ای برای کاهش هزینه‌ها از جمله کاهش حقوق‌ها خبر داده بود.

ولی آی بی ام که طی ده سال اخیر سهام آن زیاد جزیی تغییر کرده بود در سه ماه گذشته حدود ۲۰ درصد با افت ارزش سهام روبه رو شده میباشد.

تعدیل نیرو بزرگ در آی بی ام

آقای کریشنا مدیر ارشد اجرایی این شرکت ماه گذشته سکان شرکت را در دست گرفت با دو چالش بزرگ روبه روست یکی بیماری جهان‌گیر کووید ۱۹ و دیگری افت تدریجی شرکت و عقب ماندن آن از غول‌های تکنولوژی جهان.

این تعدیل نیرو بخشهای مختلفی از آی بی ام را تحت تاثیر قرار می‌دهد از جمله آنان بخش مربوط به هوش مصنوعی واتسون میباشد بخشی که به گفته آقای کریشنا جزو اولویت‌های مدیریتی او بود.

آی بی ام گفته میباشد که برای افرادی که از این شرکت تعدیل می‌شوند پوشش بیمه‌ای با تخفیف تا تا انتها سال ۲۰۲۱ در پیشنهاد گرفته میباشد.

وبسایتک آماده خدمات رسانی در زمینه های طراحی سایت ، پشتیبانی سایت ، سئو سایت و … به شما مشتریان گرامی می باشد.

جهت مشاهده و سفارش کار به صفحه اصلی مراجعه نمایید.

————————————————————————

مطالب مرتبط:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *