تعداد کاربران آمازون موزیک به مرز 55 میلیون شخص رسید

در حالا حاضر، اپل موزیک و اسپاتیفای به عنوان بزرگ‌ترین سرویس‌های استریمیتگ موزیک در جهان شناخته می‌شوند و از میان این دو هم، اسپاتیفای حرف ابتدا را می‌زند.
برای اسپاتیفای، حدد 113 میلیون مشترک و هم چنین 248 کاربر فعال ماهانه ذکر شده میباشد. ولی به پیشنهاد تلاش‌های آمازون هم در طی چند ماه‌های اخیر، به بار نشسته و طبق گزارشی که اخیرا منتشر شده، تعداد مشترکان سرویس آمازون موزیک تقریبا 55 میلیون کاربر عنوان شده میباشد.

تعداد کاربران آمازون موزیک به مرز 55 میلیون شخص رسید
استیو بوم، نایب رئیس بخش آمازون موزیک در این رابطه گفت: زیاد خوشحالیم که توانستیم به این موفقیت بزرگ دست بیابیم و از واکنش کاربران نسبت به سرویس آمازون موزیک زیاد خرسندیم. استراتژی ما همانند دیگر فعالیت‌هایمان در آمازون، منحصربه فرد است؛ ما تلاش می‌کنیم تا از راه ارائه گزینه‌هایی غیرقابل مقایسه، عملکرد خود در بازار موسیقی را گسترش بدهیم و به نیازهای مختلف کاربران جواب بدهیم.

به گفته بسیاری از کارشناسان، یکی از دلایل موفقیت آمازون موزیک در جلب توجه این تعداد کاربر، انعطاف‌پذیری و تنوع بالای سرویس آمازون موزیک بوده میباشد. برخلاف اپل موزیک که صرفا در ازای پرداخت پول قابل استفاده است، آمازون موزیک گزینه‌های بیشماری را قبل روی کاربران قرار می‌دهد و آن‌ها می‌توانند بسته به نیاز خود، یک مورد را انتخاب نمایند.

هم چنین آمازون اختیار تعیین کیفیت صوت موسیقی در حالا پخش را هم به عهده کاربر گذاشته و می‌تواند از بین گزینه‌های معمولی و یا با کیفیت بالا، انتخاب بکند. با این حالا، گزارش اخیر نشان می‌دهد که آمازون موزیک به سرعت در حالا رشد و استفاده در میان کاربران است و می‌تواند برای اپل و اسپاتیفای خطرآفرین باشد.

————————————————————-

مطالب مرتبط: