تاثیر شگفت انگیز طراحی سایت در رونق کسب و کارها : طراحی وبسایت میتواند به رشد کسب و کار شما یاری بسیار زیادی کند ولی نکته ها مهمی را برای آغاز یک کسب و کار اینترنتی میبایست مدنظر قرار بدهید. در دنیایی که تکنولوژی و فعالیتهای مجازی به شدت گسترش پیدا کرده, فرقی نمیکند که شما یک کسب و کار نوپا دارید یا یک فرد با تجربه هستید با سالها سابقه ی کاری در حوزه ی تخصصی خودتان. همه میبایست از فرصت های فضای آنلاین بهره مند شوند و وب سایتی برای خود راه اندازی کنند.

بعد از این که تصمیم به طراحی و راه اندازی یک وبسایت گرفتید این پرسش مطرح می شود که وبسایت موردنظر شما میبایست چه ویژگی های داشته باشد؟

نکته ی بعدی این میباشد که میبایست تصمیم بگیرید که خودتان قصد دارید تا این وبسایت را طراحی نمایید یا میخواهید آن را به یک شرکت و تیم حرفه ای واگذار کنید؟

اگر قصدتان واگذاری اینکار به یک شرکت طراحی وبسایت میباشد میبایست از کار و مهارت آنان اطمینان حاصل نمایید.مشاهده ی نمونه کارهای آنان برترین راه برای اطمینان از این موضوع میباشد.

یادتان باشد که شما تنها به دنبال طراحی وبسایت نیستید، هدفتان فعالیت دائمی روی وبسایت میباشد. پس اطلاع از جزییات طراحی وبسایت و انتخاب یک گروه کاربلد زیاد اهمیت دارد.

آشنایی با تاثیر شگفت انگیز طراحی سایت در رونق کسب و کارها

طراحی وبسایت به شیوه های مختلفی مناسب با حوزه ی کاری کاربر صورت می گیرد.مانند:طراحی وبسایت شرکتی, طراحی وبسایت فروشگاهی , طراحی وبسایت آموزشی و یا حتی طراحی وبسایت خصوصی و نیمه خصوصی.

تاثیر شگفت انگیز طراحی سایت در رونق کسب و کارها

سایتهای فروشگاهی

سایتهای فروشگاهی تقریبا از کاملترین انواع سایتها به حساب میروند. این نوع سایتها علاوه بر امکاناتی همچون گالری تصاویر, برگه ی تماس با ما , خدمات, اخبار و درمورد ی ما , شامل درگاه پرداخت هستند و کاربر به راحتی میتواند با انتخاب یک محصول و پرداخت از راه درگاهی که در وبسایت طراحی شده به خرید محصول موردنظر خود اقدام بکند.

در واقع یک وبسایت فروشگاهی با هدف ارائه و فروش محصول های یا چند محصول خاص طراحی می شود. لذا میبایست همچون یک ویترین فروشگاه جذاب و چشمگیر باشد.

برای طراحی وبسایت فروشگاهی میبایست از طرحهای گرافیکی جذاب و رنگ های چشمگیر استفاده نمود تا کاربر را به ماندن در وبسایت و حتی خرید ترغیب بکند.

اعتماد

نکته ی بعدی برای یک وبسایت فروشگاهی جلب اعتماد کاربر میباشد. برای هر محصول میبایست اطلاعات جامع و کاملی بارگذاری شود تا کاربری که قصد خرید دارد, نقطه ی ابهامی در ذهنش نداشته باشد.

درگاه بانکی

سایتهای فروشگاهی چون با هدف فروش محصول های طراحی می شوند نیاز به درگاهی برای پرداخت دارند. بهتر میباشد چندین درگاه از بانک های مختلف را در پیشنهاد داشته باشید تا مشتری با خیال راحت و اطمینان بیش بتواند انتخاب بکند و پرداخت را انجام دهد. (تاثیر شگفت انگیز طراحی سایت در رونق کسب و کارها)

تاثیر شگفت انگیز طراحی سایت در رونق کسب و کارها

طراحی وبسایت فروشگاهی و دسترسی آسان

دسته بندی ها برترین روش برای دسترسی آسان کاربران به محصول های مختلف موجود در وبسایت شما هستند.

تصور نمایید که شما قریب به هزار محصول را در فروشگاه خود ارائه میدهید, اگر دسته بندی لحاظ نشده باشد, یک مشتری چطور میتواند به محصول موردنظر خود برسد و خرید کند؟؟

بعضی از فیلترهای نو هم زیاد مناسبند.به این صورت که با هر مرحله از فیلتر محصولات, مشتری به محصول مورد پیشنهاد خود نزدیکتر می شود و انتخاب راحت تری خواهد داشت.

بعضی از این فیلتر ها میتواند شامل رنگ, جنس مورد نظر, هزینه و سایر ویژگی های کالای موردنظر باشند که همه ی این فیلتر ها در هنگام طراحی وبسایت میتواند با پیشنهاد شما برای محصول های لحاظ شوند.

قیمت طراحی وبسایت فروشگاهی

ملاک های برای تعیین قیمت ی طراحی یک وبسایت وجود دارد, از آن جمله می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

میزان گستردگی محتوای وبسایت
هاست موردنظر 
دامنه ی وبسایت با چه پسوندی باشد
خدمات وبسایت در چه سطحی باشد
اجزای گرافیکی
و…بسیاری عوامل دیگر

اهمیت طراحی وبسایت

تنوع زیاد زیادی که این روزها در کسب و کارها درست کردن شده و در پی آن فضای رقابتی سنگینی که حاکم میباشد ایجاب می کند تا از پایان ابزارهای موجود برای گسترش و رقابت در هر زمینه ای استفاده نمود.

تاثیر شگفت انگیز طراحی سایت در رونق کسب و کارها

طراحی وبسایت اختصاصی هم یکی از جدید ترین و در عین حالا موفق ترین روشها برای رقابت در این عرصه و گسترش کسب و کار میباشد.

به عبارتی دیگر تا چند سال آینده, فردی که برای تجارت و کسب و کار خود وب سایتی راه اندازی نکرده باشد عملا در این عرصه شکست خواهد خورد و سایر رقبا از او پیشی میگیرند.

فرقی نمیکند در چه زمینه ای مشغول به فعالیت هستید.شما برای رونق کسب و کار خود و معرفی هرچه بیش آن نیاز به طراحی یک وبسایت اختصاصی دارید.در واقع از راه طراحی وبسایت می توانید فعالیت موثرتری داشته باشید.

چرا این روزها همه به دنبال طراحی وبسایت هستند؟

در یک سال گذشته و با به وجود آمدن محدودیت های حضوری و فیزیکی به دلیل گسترش بیماری کرونا اهمیت داشتن یک وبسایت بیشتر از قبل برای همه روشن شد. کسب و کارهایی که تا پیش از این ماجرا اعتقادی به راه اندازی وبسایت نداشتند, برای طراحی وبسایت فروشگاه و کسب و کار خود سعی می کنند و تلاش در راه اندازی هر چه سریعتر آن دارند.

به هر حالا در کنار پایان معایب و ضررهایی که این دوران برای تمامی کسب و کارها داشت, این مزیت را نبایستی ندیده گرفت که همه به ضرورت داشتن وبسایت برای کسب و کار خود پی بردند و برای راه اندازی, بهینه سازی و حفظ آن سعی می کنند.

پشتیبانی فنی وبسایت

در پشتیبانی فنی یک وبسایت گروه و متخصصانی به طور روزانه وبسایت را مورد بررسی قرار میدهند تا مشکلات احتمالی را با استفاده از نشانه های غیر عادی پیدا کرده و آن را برطرف کنند.

پشتیبانی وبسایت بصورت فنی نیاز به تخصص, مهارت و تجربه ی بالایی دارد زیرا در صورت کوچک ترین خطایی امکان دارد وبسایت از دسترس خارج شود و این برای یک وبسایت چیزی شبیه به فاجعه میباشد.

از جمله کارهایی که در پشتیبانی فنی یک وبسایت انجام می شود می توان به بروزرسانی مداوم نرم افزارها ,مدیریت محتوا, پلاگین ها و افزونه ها اشاره نمود. دلیل اینکار این میباشد که افزونه های نصب شده در هر وبسایت امکان دارد دارای ایرادها و حفره های امنیتی باشند که در نسخه های نو و به روزرسانی شده این ایرادات برطرف می شود. در صورتی که سایتی از افزونه ها و برنامه هایی با نسخه های قدیمی استفاده بکند امکان هک در آن بسیار بالا خواهد رفت.

تاثیر شگفت انگیز طراحی سایت در رونق کسب و کارها

قیمت پشتیبانی وبسایت (تاثیر شگفت انگیز طراحی سایت در رونق کسب و کارها)

قیمت ی پشتیبانی وبسایت به عوامل و معیارهای مختلفی بستگی دارد از جمله؛

نوع کاربری وبسایت
تعداد کلمات کلیدی و مقالاتی که میبایست در وبسایت قرار گیرد
آموزش های مورد پیشنهاد شامل آموزش نگهداری و پشتیبانی وبسایت
پشتیبان سئو وبسایت
مشکلات وبسایت
تعداد به روزرسانی های وبسایت

برای طراحی وبسایت به چه شرکت هایی می توان اعتماد کرد؟

ما در تیم وبسایتک با روی باز آماده هستیم تا شما را ملاقات کنیم و برترین و کامل ترین راه حل را برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی شما ارائه بدهیم. ما با داشتن تجربه چندین ساله در زمینه طراحی سایت و سئو می‌توانیم خیال شما را از بابت نگرانی های موجود در راه اندازی کسب و کار آنلاین برطرف کنیم.تیم وبسایتک یکی از شرکتهای طراحی وبسایت در تهران که با استفاده از تجربه و تخصص افراد حرفه ای در این حوزه آماده همکاری با شما می باشد.

مطالب مرتبط :