اضافه شدن افکت‌های جدید به بومرنگ اینستاگرام

اینستاگرام برای جلب‌ پیشنهاد بیش کاربران و رقابت با رقیب نو و البته قدرتمند خود یعنی تیک تاک، سه افکت نو به نام‌های SlowMo، Echo و Duo را به اپلیکیشن بومرنگ خود اضافه نمود.

زیاد شدن بی‌سابقه محبوبیت تیک تاک در میان کاربران به دنبال قابلیت‌های متعدد و افکت‌های بیشمار و تبدیل شدن این اپلیکیشن به چالشی بزرگ برای اینستاگرام، سبب شده تا اینستاگرام بروزرسانی جدیدی را برای بومرنگ خود که می‌تواند قابلیت‌هایی شبیه به تیک تاک را در اختیار کاربران قرار دهد، عرضه بکند.

اضافه شدن افکت‌های جدید به بومرنگ اینستاگرام
در پی این بروزرسانی، سه قابلیت نو به نام‌های SlowMo، Echo و Duo بومبرنگ اضافه خواهند شد که می‌توانند فضای اینستاگرام را به محیطی جذاب‌تر برای کاربران تبدیل کنند. و ولی در خصوص قابلیت‌هایی که این سه افکت می‌توانند ارائه کنند:

SlowMo: با یاری این افکت، سرعت اجرای ویدیوها کاهش می‌یابد و بصورت صحنه آرام پخش می‌شود.
Echo: در این افکت، یک لایه تار به ویدیو اضافه می‌شود. به عبارتی دیگر، یک دنباله شفاف به اجسام متحرک اضافه می‌شود
Duo: ویدیوها را با سرعت بیش بصورت معکوس پخش می‌کند
ویژگی Trimming هم عرضه شده که به کاربران این امکان را می‌دهد تا ویدیوهای ثبت‌شده را از همان لحظه‌ای که می‌خواهند منتشر شود، برش بدهند و به اشتراک بگذارند.

اضافه شدن افکت‌های جدید به بومرنگ اینستاگرام
البته نمونه افکت‌های اسلو-موش و فست-فروارد را قبل از این، اپلیکیشن اسنپ‌چت هم عرضه کرده بود. در این میان، تیک تاک هم افکت‌های مشابهی را در اختیار کاربران خود قرار داده بود.

———————————————

مطالب مرتبط: