استخدام نیروی کار نو بوسیله آمازون در روزهای کرونایی

در پی شیوع ویروس کرونا در ایالات متحده و در پی آن زیاد شدن تقاضا برای خرید آنلاین، شرکت آمازون قصد دارد بمنظور پاسخگویی سریع به تقاضا و فرستادن به موقع محصول های به خریداران، 100 هزار نیروی کاری نو استخدام بکند. این شرکت هم چنین از ابتدای ماه آوریل حقوق کارکنان بخش انبار شرکت را به ازای هر ساعت 2 دلار زیاد شدن می‌دهد.

با زیاد شدن خانه ماندن شهروندان آمریکایی در منزل بمنظور جلوگیری از گسترش ویروس کرونا، تمایل مردم به خرید مایحتاج روزانه از فروشگاه‌های انلاین همچون آمازون زیاد شدن چشم‌گیری پیدا کرده میباشد. روز جمعه آمازون به مشتریان خود اعلام نمود که امکان دارد سفارشات پرایم با کمی تاخیر به دست مشتریان برسند چراکه موجودی برخی اقلام فروشگاه به دلیل زیاد شدن تقاضا به صفر رسیده میباشد.

حالا آمازون با استخدام این تعداد کارمند نو و اضافه نمودن آنان به بخش انبار قصد دارد فرستادن سفارشات کاربران خود را در کمترین وقت ممکن و بدون تاخیر انجام بگیرد. آمازون اعلام کرده پس از اتمام این دوره، افراد می‌توانند مجددا به شغل قبلی خود بازگردند و این استخدام در اصل بصورت موقتی خواهد بود.

با زیاد شدن شیوع ویروس کرونا در اکثر کشورهای جهان، سازمان‌های رسمی همچون سازمان جهانی بهداشت به مردم توصیه می‌کنند تا حد ممکن در خانه بمانند و از رفت و آمد در سطح شهر و مکان‌های عمومی جلوگیری کنند. این مسئله در کشور ایران هم به وضوح دیده می‌شود و فروشگاه‌های آنلاین از جمله دیجی‌کالا از چند هفته قبل با زیاد شدن قابل توجه سفارشات آنلاین روبرو شده‌اند.

وبسایتک آماده خدمات رسانی در زمینه های طراحی سایت، پشتیبانی سایت، سئو سایت به شما مشتریان گرامی می باشد.

جهت مشاوره و مشاهده نمونه کار در صفحه نخست با ما در ارتباط باشید.

—————————————————————————————

مطالب مرتبط: