,

ابتلای ۳۵ مورد نو به ویروس کرونا در آمریکا

ابتلای ۳۵ مورد نو به ویروس کرونا در آمریکا

ابتلای ۳۵ مورد نو به ویروس کرونا در آمریکا

مراکز کنترل و پیش‌گیری از بیماری‌ها در ایالات‌متحده روز جمعه از تایید ابتلای ۳۵ مورد نو ویروس کرونا در آمریکا خبر داد.
پزشک نانسی مسونیر، مدیر مرکز ملی بیماری‌های تنفسی و ایمن‌سازی CDC، روز جمعه به خبرنگاران گفت: ” ما در حالا پی‌گیری موارد ناشی از بازگشت به کشور بصورت جداگانه هستیم زیرا باور نداریم که این ارقام به درستی نشان‌دهنده تصویری از آنچه که در این وقت در جامعه ایالات‌متحده اتفاق می‌افتد باشند.”

۲۱ مسافر بازگشتی شامل ۱۸ مسافر سابق کشتی مسافرتی پرنسس دایموند بودند که در ژاپن لنگر انداخته میباشد، به اضافه سه شخص که قبلا از چین خارج شده‌بودند. هم چنین ۱۰ مسافر دیگر هم در میان کسانی هستند که از کشتی دایموند خارج شده بودند و تست آنان بوسیله ژاپن انجام و مثبت اعلام شده میباشد. آمریکا گفته میباشد که تست‌های ژاپن‌ را قبول دارد و آنان را به محض دریافت به آمار رسمی اضافه می‌کند.

ابتلای ۳۵ مورد نو به ویروس کرونا در آمریکا
چهارده مورد دیگر شامل هشت مورد در ایالت کالیفرنیا، یک مورد در ماساچوست، یک مورد در ایالت واشنگتن، یک مورد در آریزونا، دو مورد در ایلینویز و یک مورد در ویسکانسین می‌شوند. در میان این موارد، دو مورد انتقال فرد به فرد وجود دارد، یکی در ایلینویز و دیگری در کالیفرنیا.

سیزدهمین مورد آمریکایی پنج‌شنبه‌شب در شهرستان هومبولت، کالیفرنیا تایید شد. تعدادی از آمریکایی‌های مریض که در کشتی دایاموند حضور داشته‌اند هم اکنون در ژاپن بستری هستند و وضع آنان وخیم اعلام شده میباشد.

روز پنج شنبه، واشنگتن‌پست گزارش داد که پس از تصمیم وزارت خارجه برای بازگرداندن آمریکایی‌های بدون علائم بیماری در کشتی دایاموند اختلاف بین این نهاد و مرکز کنترل بیماری‌های آمریکا بالا گرفته میباشد.

یک مقام رسمی وزارت امور خارجه روز جمعه به خبرنگاران گفت هنگامی نتایج آزمایشگاهی مسافران این کشتی آماده شود تخلیه و بازگشت آنان به آمریکا انجام خواهد شد.

ابتلای ۳۵ مورد نو به ویروس کرونا در آمریکا
در مجموع، بیشتر از ۳۰۰ شهروند آمریکایی مسافر کشتی دایموند با دو پرواز تعیین‌شده بوسیله وزارت امور خارجه به کشور بازگردانده شدند.

 

اگر میخواهید یک طراحی سایت عالی با یک پشتیبانی و سئو خوب خوب داشته باشید، وبسایتک آماده ی همکاری با شما مشتریان عزیز به نحوه احسن می باشد.

جهت مشاوره و اطلاعات بیشتر از طریق صفحه اصلی با ما در ارتباط باشید.

————————————————————————–

مطالب مرتبط:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *