آیفون‌های امسال مجهز به رم ۶ گیگابایتی عرضه می‌شوند

آیفون‌های امسال مجهز به رم 6 گیگابایتی عرضه می‌شوند

آیفون‌های امسال مجهز به رم ۶ گیگابایتی عرضه می‌شوند

با این که حدود ۸ ماه تا وقت رونمایی از نسل نو گوشی‌های آیفون در سال ۲۰۲۰ فاصله داریم، ولی روزی نیست که خبر یا بهتر بگوییم شایعه‌ای در خصوص این گوشی‌ها در فضای وب به چشم نخورد.
طبق ادعای تیموتی آرکوری و مونجال شاه ، تحلیلگران مرکز تحقیقاتی UBS، حداقل دو مدل از آیفون‌های ۲۰۲۰ به رم ۶ گیگابایتی مجهز خواهند بود که می‌توانند به طور قابل‌توجهی، علمکرد دستگاه را ارتقا بدهند. این دو تحلیلگر چهار مدل آیفون را برای امسال پیش‌بینی کردند:
• آیفون ۵٫۴ اینچی مجهز به رم ۴ گیگابایتی و دوربین دوگانه
• آیفون ۶٫۱ اینچی مجهز به رم ۴ گیگابایتی و دوربین دوگانه
• آیفون ۶٫۱ اینچی مجهز به رم ۶ گیگابایتی و دوربین سه گانه
• آیفون ۶٫۷ اینچی مجهز به رم ۶ گیگابایتی و دوربین سه گانه

آیفون‌های امسال مجهز به رم 6 گیگابایتی عرضه می‌شوند
بر اساس آنچه تا به امروز منتشر شده، مدل ۵٫۴ اینچی تحت عنوان آیفون ۱۲ و مدل ۶٫۱ اینچی تحت عنوان آیفون ۱۲ پلاس عرضه خواهند شد و جایگزین آیفون ۱۱ خواهند شد. هم چنین مدل دوم ۶٫۱ اینچی را با نام آیفون ۱۲ پرو و ۶٫۷ اینچی را هم با نام آیفون ۱۲ پرو مکس خواهیم شناخت.
اگرچه هنوز این اطلاعات رسما بوسیله اپل، تایید و یا تکذیب نشده ولی گفته می‌شود که تمامی‌مدل‌های آیفون امسال به فناوری ۵G و هم چنین نمایشگر OLED مجهز خواهند بود. در این میان، شنیده‌هایی هم مبنی بر تصمیم این شرکت برای معرفی نسخه ارتقایافته‌ای از آیفون ۸ هم به گوش می‌رسد که از نمایشگر ۴٫۷ اینچی و قابلیت تاچ آیدی بهره می‌برد.
تا چند ماه قبل، نام این گوشی در بسیاری از منابع خبری به عنوان آیفون SE 2 ذکر می‌شد ولی چند هفته‌ای می‌شود که از آن به تحت عنوان آیفون ۹ یاد می‌شود. البته شاید اپل با رونمایی از آیفون ۹ پلاس، بخواهد تعداد گوشی‌های سال ۲۰۲۰ خود را به عدد شش برساند.

————————————-

مطالب مرتبط: